Toplam 8 sonuç bulundu. Gösterilen sonuçlar: 1 - 8 arası
    Üye

Nod32 update nasıl yapılır???

nod 32 yi interneti olmayan pc de nasıl update edebilirim.yani klasörden update ve bu update lere nerdnen ulaşabilirim.aslında up date ler çok ama bunlar dep düz yazı şeklinde bunları nasıl nod32 ye aktaracağım???

Emektar Editör
    http://tokrat.phpnet.us/dlpage.php bu sayfada nod32 nin her 2 günde bir update dosyaları veriliyor,manual dosyası için burdan , update dosyaları için burdan.

Üye
    teşekkürler...Update leri var ama nasıl manuel olarak yapacağım onu çüzemedim verdiğiniz linllerdeki doc larda sorunlu galiba açılmadı .kısaca elimizde update ler var dosya olarak.onrarı kendimiz klasörden nasıl up date yapabiliriz anlatırmısınız....

Şef
    Alıntı xgsx Mesajı Göster
    teşekkürler...Update leri var ama nasıl manuel olarak yapacağım onu çüzemedim verdiğiniz linllerdeki doc larda sorunlu galiba açılmadı .kısaca elimizde update ler var dosya olarak.onrarı kendimiz klasörden nasıl up date yapabiliriz anlatırmısınız....
    Yapamazsınız!
    Nod32 Administrator versiyonunda böyle bir seçenek mevcut sadece.
    Onu mirror olarak atayıp diğer "client"ların alması sağlanıyor.

Üye
    Çoğu virüs programı firması böyle olanak sunuyor ama nod32 neden yapmıyorsa

Üye
    Elinizde update dosyaları varsa ESET klasörü içindeki updfiles dosyası içine atın hepsini değiştir diyin sonra NOD32 control center dan update yapın değiştirdiğiniz dosyaları enson update dosyaları olarak kabul edecek zararlı imza no su değişecektir.NOD32 yi silip yeniden yükleme durumunda buşekilde yapıyorum.NOD32 yi silmeden önce updfiles dosyasını kopyala/yapıştır ile belgelerim veya masa üstüne atıyorum.İnternet bağlantınız olmadan benim dediğim yöntemlede virüs imza nosunu değiştiremezsiniz.
    Konu passoturko tarafından (01-05-2007 Saat 11:07 ) de değiştirilmiştir.
    Bu millete çok şey öğretebildim ama onlara uşak olmayı bir türlü öğretemedim.
    Biz Türkler tarih boyunca hürriyet ve istiklale timsal olmuş bir milletiz.
    Mustafa Kemal Atatürk

Üye

Smile nod_upd??

teşekkürler ...
    nod32 nin bu update olayı gerçekten tambir karmaşa.
    ama çözdüm .tabi nod32 nin destek hattı ile görüşerek.gerçi doğrusu destekhattı da aynı nod32
    gibi anlasışması zor ..
    ben şu sonuca vardım ...
    int.bağlantısı olan bir serverden update leri indir ...
    update leri int.bağlantısı olmayan server deki eset in içindeki updateye kopye.mirror oluştur.mirror ayarlarında flopy ......... olan bir secenek var o nnu onaylayarak .belirlenen yerde bir nod_upd klasörö oluştu.içind e yeni update ler olnan bir klasör .bu klasörü cd veya flash disk ile istediğiniz pc veya servere update edebilirsiniz...update setup da server listesinde enaltta desteklenen diskler hangisi ise o diske nod_upd klasörü ile update yapabilirsiniz. ben bu şekilde yapıyorum artık .bu nu çözmek ta baya sevindirdi beni aslında .çok basit bir update olayı için neler le uğreştırıyor lar ...yöntemi bilince yapması çok zor değil ama bilmeyince insanın gözünde büyüyor ....he bide bu server dan mirror ile client lere update leri dağıtma ,tarama yapma falan var onu şimdilik yapmayı da düşünmüyorum ...ama olabilir de .bilen arkadaşımız var sa anlatsa iyi olur ....

Üye
    kolay bir yolu yokmu?evde internetim yok.avira gibi manuel update seçeneği yokmu nod32'nin?:
    ThreatSense®technology
    NOD32.Swift.Nimble.Relentless.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Okuduğunuz Konuya Benzer Konular

1. Microsoft 11 Güvenlik Açığını Kapattı
    By TanSu in forum Microsoft Windows İşletim Sistemleri
    Cevap: 8
    Son Mesaj: 15-12-2006, 07:34
  2. Flashget'te indirme sonu tarama nasıl yapılır?
    By Qvanc in forum Anti-Virus Yazılımları
    Cevap: 8
    Son Mesaj: 29-11-2006, 02:26
  3. Cevap: 11
    Son Mesaj: 13-07-2006, 01:42
  4. Hologramlar nasıl yapılır?
    By KurT in forum Donanım
    Cevap: 1
    Son Mesaj: 13-06-2006, 00:33
  5. Nod32 - Avast Update Trojan Uyarisi
    By Xaelin in forum Anti-Spyware ve Anti-Trojan Yazılımları
    Cevap: 4