1 / 2 Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Toplam 20 sonuç bulundu. Gösterilen sonuçlar: 1 - 10 arası
    Üye

Msn 2009, "Program Ekle/Kaldır"da görünmüyor.

msn 2009 sürümünü yükledim uygun msn plus yok orada sorun yok fakat msn 2009 uninstall olmuyor. 8,1 i kurucam ona da izin veriyor.Nasıl kaldırabilirim lütfen yardım??

Üye
    Şayet program ekle kaldırdan kaldırılmıyorsa şu sayfaya bir bakın. İngilizceniz yoksa şöyle izah edeyim durumu.
    Her bir msn bileşeni için nasıl kuralacağı anlatılıp arkasından To uninstall... diye bir cümle kurulmuş. Cümlenin ardından
    Code:
    msiexec /x {0AAA9C97-74D4-47CE-B089-0B147EF3553C}
    gibi komutlar var. Bu komutları Çalıştırdan girip yazarsanız msn bileşenleri kaldırılır. Hangi msn bileşenlerini kurduysanız ona göre uninstall yaparsınız.
    Kolay gelsin.
    Edit : ZapMessenger diyede bir program var messengeri kaldırmak için bunu da deneyebilirsiniz.

Üye
    aynı sorun beendede waar ya bende yükledim sildim ama bi türlü silinmedi hala yüklü diyor ve her 8.5 yüklemeye kalktıgımda cok zararlı hata yazısı çıkıyor ayrıca arkadasım bu söylediklerinide denedim yok zaten yüklü degil yazısı cıkıyor ama baska msn yükledigim zaman yüklü mesenger war onu kullan diyor anlamadım gercekten =(

Üye
    Total Uninstall kurarak bilgisayarınızda yüklü(windows hizmetleri dahil)her programı görüp kaldırabilirsiniz.Türkçe dil desteğide var.Ayarlardan yapmanız lazım.

http://www.martau.com

Üye
    sen daha önce kullandınmı ki bu programı ing bu ben anlamıyorum ki

Üye
    arkadaşlar bu konuda başka önerisi olan varmı ?exsir arkadaşımızın söylediği gibi komutları çalıştırdan denedim bu eylem sadece yüklü olan ürünler için geçerlidir uyarısı çıkıyor .başka bir program kurup o şekildede kaldırmak istemiyorum başka bir yolu yok mu msn 9 u kaldırmanın yardım lütfen

Üye
    vala kardeşlerim ben 9.0 ve 8.5 yükleyemedim ama burdaki herşeyi denedikten sonra dün gece 8.1i pc kabul etti şuandada onu kullanıyorum hiç olmamasından çok daha iyidir herşey için çok teşekkür ederim

Üye
    arkadaşlar ben dün gece msn 9 u bişekilde kaldırdım biraz saçmaladım ama kaldırmayı başardım öncelikle program files dan sildim sonra kayıt defteri vs heryerden tamamen sildim sistemde gözükmüyor hiçbiryerde ,Revo Uninstaller programıyla da baktım sistemde yok hatta Janissary arkadaşımızın verdiği progamıda indirdim o da sistemde böyle bir programın olmadığını söylüyor fakat ne kaldırdığım msn 9 u kurabiliyorum nede msn 8.1 veya daha eski sürümleri 9 u kurmaya çalıştığımda sistemde zaten var diyor 8.1 de ise sizdeki sürüm daha yeni önce sistemdeki gerekli tüm dosyaları program ekle kaldırdan ve gerekli yerlerden kaldırın gibi bir uyarı çıkıyor hatta ben silme işini fazlaca abartıp windows msn de kaldırmışım bilgisayrımdaki msn lerin tümünü silmişim ee şimdi ne yapmak gerek tekrar bir msn kurabilmek için ben hiç bi şekilde msn kuramıyorum en eski sürümü bile olsa artık razıyım teşekkür ederim

Üye
    arkadaşlar bu konuda yardmcı olacak kimse yokmu?ben bilgisayara hiç bir şekilde msn kuramıyorum...yoksa tek çare format mı?

1 / 2 Sayfa 12 SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread