1 / 2 Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 sonuç bulundu. Gösterilen sonuçlar: 1 - 10 arası
    HijackThis Takım Kaptanı

Dr.Web 5.0 antivirüs kaldırma sorunu ? [Çözüldü]

Bu programı daha önce kaldıramamıştım.Çalışmasını da mümkün olduğunca engellemiştim.Pc açılışında da sürekli menüler çıkartıyor.

Programı yeniden indirip kurarak kaldırmayı denemek istedim.Ama kurarken şu ikaz geliyor her seferinde.Bana ne önerirsiniz arkadaşlar.?

Editörün Notu: Çözüm 7. mesajda yer almaktadır. Kaldırma Programı.
    Konu by_YP tarafından (09-09-2009 Saat 08:16 ) de değiştirilmiştir. Sebep: çözüm bilgisi eklendi

Üye
    appremover programını kullanabilirsiniz. Bir çok güvenlik yazılımını geride dosya bırakmadan kaldırabiliyor.

Pardon bu yazılımda henüz dr.web desteği yokmuş. googleda böyle bir sayfa buldum. Rusça olsada dosya ve klasörler registry kayıtları aynıdır. belirtilen yerleri silmeyi deneyin. olmazsa güvenli kipte işlemleri yapın.
    Konu by_YP tarafından (02-08-2009 Saat 17:24 ) de değiştirilmiştir.
    Tilki kurnaz..
    İE cambaz..
    O kandırmaz..

HijackThis Takım Kaptanı
    Daha önce appremover,killbox,unlocker,RevoUninstaller gibi programları denedim.Güvenli kipte de denemiştim.Kendi sitesinde kayıt defterinden bir takım çalışmalar gösteriyor ama tecrübem olmadığından kayıt defterinden silme işi yapmak istemedim.Saygılar

HijackThis Takım Kaptanı
    Dün yine Dr.Web 5.0'ı kaldırabilmek için unlocker ve revouninstaller programlarıyla normal ve güvenli mod da silme işlemlerinden sonra Dr.Web 'e ait menüler gitti ve aşşağıdaki hatayı almaya başladım.Katkısı olabilecek arkadaş varmı?

Konu by_YP tarafından (09-09-2009 Saat 08:15 ) de değiştirilmiştir.

Üye
    Bir de programi yeniden kurmayi deneyin.Daha once basima gelmisti benzer bir sorun.Programi yeniden yukleyip tekrar kaldirmayi deneyin.Ama kaldirma islemine baslamadan once DR Web'in ayarlarindan kendi kendini korumasini devre disi birakin.Kendi kendini korumasi etkinken kaldirma islemi yapildiginda geride mutlaka bazi girdiler birakiyor..

HijackThis Takım Kaptanı
    Programı tekrar kurmaya çalıştığımda 1. mesajdaki ikazı veriyor.Kendi kendini korumasını nereden devre dışı bırakabilirim bilmiyorum.Onu bir araştırayım.Bu programı kullanan arkadaş da yok sanırım.

Bir de 2. mesajımdaki Dr Watson ikazını kayıt defterinden engellemem gerekiyor.DrWatson'un kaldırılması ile ilgili yöntem bilgisini buldum.Ama işlem yapabilmem için kayıt defteri konusunu çok iyi de öğrenmem gerekiyor.Öğreneceğim.İyi günler.

http://support.microsoft.com/kb/256986/tr

Üye
    Şanslı günündesin @olgun52. şimdi Dr.web ftpsinde gezerken uninstall aracına denk geldim.

Burdan indirip deneyin bakalım kalkacak mı?
    Tilki kurnaz..
    İE cambaz..
    O kandırmaz..

Üye
    Kaldırma işlemini Dr. Web remower ile silinip silinmediği hakkında bilgi verirseniz size yardımcı olmaya çalışırım.

HijackThis Takım Kaptanı
    @by_YP önerdiğiniz Dr.Web kaldırma aracı ile programı kaldırdım sayenizde.Ne kadar teşekkür etsem azdır.Ayrıca bir kaç gündür şehir dışında olmam nedeniyle net'e girememiştim.Mesajınızı yeni farkedebildim.Özür dilerim.Saygılar.:

@darkhome size de teşekkür ederim.:

Üye
    MÜTHİŞSİNİZ VALLA!HIZIR GİBİ YETİŞTİNİZ!kaldırma aracı ile dr webi kaldırdım binlerce tşk!yoksa ya kafayı yiyecektim ya da format atacaktım!

1 / 2 Sayfa 12 SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Okuduğunuz Konuya Benzer Konular

1. 1 Yıllık Dr.Web Antivirüs Lisansı
    By collapse in forum Eski Kampanyalar
    Cevap: 41
    Son Mesaj: 27-08-2009, 14:31
  2. Dr.Web 5.0 "Self-protection: not installed" sorunsalı
    By SchNell in forum Anti-Virus Yazılımları
    Cevap: 1
    Son Mesaj: 08-08-2009, 22:52
  3. Kav 2010 internet sorunu [Çözüldü]
    By kral-mustafa in forum Kaspersky
    Cevap: 12