Toplam 9 sonuç bulundu. Gösterilen sonuçlar: 1 - 9 arası
    Üye

Hotmail hesabıma giremiyorum

Herkese merhaba,
    arkadaşlar 4-5 gündür hotmail den bir hesabıma giremiyorum. Aynı zamanda msn'i kullandığım hesabım bu hesap. MSN de hiç bir sorun yok. Giriş yaptığımda beyaz sayfa geliyor önüme ve sayfa yenilenip duruyor. Bir türlü açılmıyor. Bütün tarayıcılarda denedim. İE' de bekliye bekliye en sonunda
    " Windows Live Network aşağıdakilerden biri nedeniyle bu siteden kullanılamıyor:

Bu site sorun yaşıyor olabilir
    Bu site Windows Live Network üyesi olmayabilir
    Yapabilecekleriniz:

Windows Live Network'teki diğer sitelerde oturum açabilir veya kaydolabilirsiniz ya da bu siteyi daha sonra yeniden deneyebilirsiniz."

diye hata sayfası açılıyor. Diğer tarayıcılarda ise hiç bir uyarı çıkmıyor, sonsuza kadar sayfa yenilenip duruyor. Sorun ne olabilir acaba?

- Hotmail' den başka hesaplara girilebiliyor. Sadece tek bir hesapta sorun.
    - Sadece benim bilgisayarıma özgü. Başka bilgisayarlarda hesabıma giriş yapabiliyorum.
    - Şifrem doğru, msn açılabiliyor. Hotmail'den girerken de şifre yanlış uyarısı almıyorum.
    - Chrome, IE8, firefox ve hatta lunascape de bile denendi. Hepsinde sonuç aynı...

Üye
    bir önerisi olan yok mu arkadaşlar??

Üye
    Alıntı kurios Mesajı Göster
    bir önerisi olan yok mu arkadaşlar??

DNS ayarlarını değiştirdiysen eski haline getirip otomatik bul yap.

Baş Editör
    - Hotmail' den başka hesaplara girilebiliyor. Sadece tek bir hesapta sorun.
    Hotmail'den başka hesaplar mı yoksa Hotmail'de başka hesaplara mı? Bu ayrıntı önemli.

Üye
    Alıntı kerem22 Mesajı Göster
    DNS ayarlarını değiştirdiysen eski haline getirip otomatik bul yap.
    tavsiyen üzerine uyguladım ama durum aynı ne yaıkki. teşekkürler.

Alıntı DrOpMaN® Mesajı Göster
    Hotmail'den başka hesaplar mı yoksa Hotmail'de başka hesaplara mı? Bu ayrıntı önemli.
    evet hotmail'deki diğer hesaplarıma girebiliyorum. Sadece tek bir hesaba özgü birşey.

Baş Editör
    Live Programlarında ortalama olarak 2-3 ayda bir kez bakım ve onarım iyi sonuç vermekte. Birden fazla Hotmail Hesabı kullanıldığında IE içerisinde sorun oluşabiliyor. Onarımı bir deneyin.

Windows Live Programları Onarımı

Farklı bir Browser (Firefox veya Opera) ile giriş yapmayı deneyin.

Web üzerinden kullanıcı adı ve parola ile Hotmail hesabınıza giriş yapabiliyorsanız; Live MSN giriş ekranında giriş yapamadığınız hesabınızı "Beni Unut" ile silip yeniden oluşturun.

Muhtemel password ikilemi yaşıyorsunuz. Sonuç hakkında da lütfen bizi bilgilenidirin.

Kolay gelsin.

Üye
    Alıntı DrOpMaN® Mesajı Göster
    Live Programlarında ortalama olarak 2-3 ayda bir kez bakım ve onarım iyi sonuç vermekte. Birden fazla Hotmail Hesabı kullanıldığında IE içerisinde sorun oluşabiliyor. Onarımı bir deneyin.

Windows Live Programları Onarımı

Farklı bir Browser (Firefox veya Opera) ile giriş yapmayı deneyin.

Web üzerinden kullanıcı adı ve parola ile Hotmail hesabınıza giriş yapabiliyorsanız; Live MSN giriş ekranında giriş yapamadığınız hesabınızı "Beni Unut" ile silip yeniden oluşturun.

Muhtemel password ikilemi yaşıyorsunuz. Sonuç hakkında da lütfen bizi bilgilenidirin.

Kolay gelsin.
    İlk olarak ilginiz için teşekkür ederim. İlk mesajımda farklı browserlarda denediğimi yazmıştım (Chrome, IE8, firefox, lunascape). Sonuç aynı. Program ekle kaldırdan windows live temel parçalara gelip değiştir/kaldıra bastığımda bir pencere açılıp anında kayboluyor. Windows live'ı komple kaldırıp yeniden kurmayı deneyeceğim. Sonucu yazarım.

Üye
    windows live'ı tamamen kaldırdım. tekrar kurmadan önce denedim. hotmailden şifremi girip tekrar denedim. Sonuç aynı.. Windows live yükledim, tekrar denedim, sonuç beklediğim gibi yine aynı oldu. Sadece tek bir hesaba girememe sorunum devam ediyor. Bilgisayarda msnde kullandığım 2 hesap var. Diğerinde böyle bir sorun yok, sadece birinde... Çok ilginç geliyor bana sorun, bir türlü nedenini kavrayamıyorum... En sonunda format atıcam bilgisayara o olcak

Üye
    arkadaşlar benim de başıma geldi bu sorunun nedeni şudur: 72 günde bir parolanızın süresi dolmuştur o yüzden giremiyorsunuz.
    düzeltmek için de parola sıfırlama yönergelerini izleyin sorun çözülüyor. kolay gelsin

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Okuduğunuz Konuya Benzer Konular

1. Cevap: 3
    Son Mesaj: 15-04-2010, 15:25

Tags for this Thread